Webové stránky E-shop Pro ženy Pro muže Slevy a akce
NOVINKA! Spuštíme pro Vás nové webové stránky, nakupovat můžete také zde.
ostatní
NINA Agent Chronicles + Mathica (PC)
Kód zboží STP.5095
Výrobce ostatní
Dostupnost SKLADEM
Sazba DPH 21%
Cena 162 Kč s DPH
ks  
 
Popis produktu NINA Agent Chronicles + Mathica (PC)
Žánr: Akční + Výukový software
Lokalizace: Český

Nina Agent Chronicles + hra zdarma Mathica

Nina Agent Chronicles Nina: Agent Chronicles jedinečně kombinuje střílení a řešení hádanek a problémů. Agentka Nina (hraje ji přední polská modelka Iza Czarnecka byla naverbována do protiteroristické jednotky kvůli svým paranormálním schopnostem ovládat jiné lidi. Pomožte Nině plnit úkoly které povedou k objevení skrytého města v Afghánských horách. Řešení problémů, bojová taktika a správná volba zbraně jsou zde mnohm důležitější než rychlé reakce a přesné míření.

Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 600MHz, paměť 64MB RAM, grafická karta s 32MB RAM, 0.40GB volno na disku, 16x CDROM

Mathica Neklidný duch zemřelého profesora Numeruse bloudí téměř zapomenutým městem Numberville. Jeho dcera Mathica je přitom uvězněna v temném zámku: musí pracovat na početní úloze, kterou se nepodařilo vyřešit ani jejímu otci. Vyprav se do mysteriózního světa MATHICY s hororovou atmosférou a nechej se fascinovat jinak nudnou matematikou. Mladá Mathica bude zachráněna
a město osvobozeno teprve až nalezneš vzorec Ramanujanu a dokážeš neřešitelnost úlohy. Hráč se musí vypořádat s mnoha matematickými úkoly. U benzínové pumpy je nutné přepočítat galony na litry a domy ve městě jsou přístupné pouze po vyluštění rafinovaného číselného kódu. Kdo neztratí v labyrintu orientaci a dobře naslouchá prodavači u stánku s občerstvením, cestu do zámku nakonec najde. Ale mnoho hádanek čeká i tady: musíš například vyřešit magické puzzle tangramu. A kdo na varhany v kostele správně zahraje melodii z prvočísel, ten osvobodí nevlastní profesorovu dceru a zbaví město jeho prokletí.

Min. Pentium III 450 MHz, paměť min. 64MB RAM, min.25 MB místa na pevném disku, CD-ROM nebo DVD-ROM mechanika, SVGA Hicolor nebo Truecolor grafická karta, MS Windows 98SE/ME/2000/XP

 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.